Saviverte

Savivertė ir Meilė Sau. Online kursas su Lana Kutkyte

Savivertė ir meilė sau- šios dvi energijos persipina tarpusavyje ir kartu sudaro sėkmingo ir prasmingo gyvenimo pagrindą.

Savivertė neturėtų būti aukšta ir neturėtų būti žema- ji turėtų būti adekvati. Būtent adekvati savivertė yra tai, kas leidžia pasiekti būsena, kuomet dingsta įvairios savęs žeminimo formos, kuomet jau nėra įdomu kažkam kažką įrodinėti, lyginti save su kitais ar abejoti savimi. Meilė sau- tai aiškus suvokimas, jog esi Dievo tęstinumas patiriantis pats save laikinoje formoje. O argi Dievas nėra vertas meilės?

Iš daugiametės darbo su žmonėmis patirties žinau, kad meilės sau ir savivertės stoka – tai nesėkmių šaltinis. Todėl pajutau, jog būtent šioms temoms vertėtų paskirti online kursą. Tavo kančios pasauliui ar Tau jau seniai nebereikia, todėl pats metas pasitikėti savimi, vertinti save, realizuoti savo potencialą ir kiekvieną žingsnį atlikti iš meilės sau pozicijos.

Kurso metu:* Išsiaiškinsime kaip pasireiškia savivertės ir meilės sau stoka. Kokie požymiai nurodo trūkumą?* Atliksime stiprias karminės korekcijos technikas, kurios leis pašalinti susikaupusias iliuzijas, įsitikinimus ar įpročius, kurie formuoja netinkama ryšį su savimi ir pasauliu.* Laukia darbas su Protėviu sistema ir pasinerimas į tą patirtį, kuri nėra mūsų, bet kuri mus įtakoja per genetinius kodus.* Praktiškai ir teoriškai dirbsime su svarbiausiomis temomis: partnerystė, finansai, savirealizacija. Ar neišduodi savęs? Ar save vertini adekvačiai? Ar nešvaistai savo resursų ir išnaudoji visą savo potencialą?* Pokalbis su savo vidine šeima. Tai technika, kuri tiesiog neįkainojama ir būtina, tam, kad pamatytum, suvoktum ir transformuotum savo paties elgesį su savimi.* Kvėpavimo technikos, kurios padidins energijos kiekį ir pasitikėjimą savimi.* Praktiškai pritaikomos astrologinės žinios, kurios padės nuveikti suprasti dar daugiau.* Ir daugiau…

5 užsiėmimai vyks: Birželio 9d.; 11d.; 14d.; 16d.; 17d.;

Užsiėmimo pradžia: 19:40val. (Lietuvos laiku) Trukmė apie 2.20min.

Kurso kaina: 108Eur

Registracija be apmokėjimo negalioja. Pinigai už kursą, praleistas pamokas ar neperžiūrėtus laiku įrašus NĖRA GRĄŽINAMI.

Registracija per Facebook puslapį arba sadhana.centras@gmail.com

Dirbame per Zoom. Dalyvavimas su įjungtomis kameromis. Tam kad produktyviai vyktų procesas ir bendrautume produktyviai- dalyvių skaičius max 25 dalyviai. Grafikas yra pateikiamas iš anksto, tad skatinu dalyvauti gyvai. Jei kažką praleisite, bus įrašas, kuris bus prieinamas dar 7 dienas po pamokos. Gausite prisijungimą prie slaptos Facebook grupės, o joje rasite įrašus, prisijungimus į Zoom paskaitas, namų darbus, mano rekomenduojamų knygų sąrašą ir malonią staigmeną, kuri bus atskleista kurso pabaigoje.