Paslaugos

Asmeninis horoskopas. Horoskopai

Individuali astrologinė konsultacija

Konsultacijos metu išnagrinėjami 4-5 tuo metu žmogui aktualūs klausimai (suderinamumas, vaiko horoskopas, tinkamo laiko parinkimas, karjera ir t.t)
Konsultacija vyksta susitikimo metu Vilniuje arba Kaune.
Trukmė: 1val. Kaina: 40Eur.
Konsultacijas teikia: Lana Kutkytė.

Taro kortos

Astro-tarologinė konsultacija

Trumpai apžvelgiamas žmogaus asmeninis horoskopas. Taro kortų ir Symbolon kortų pagalba yra nagrinėjami aktualūs klausimai. Konsultacija vyksta susitikimo metu Vilniuje arba Kaune.
Trukmė: 1val. Kaina: 30Eur
Konsultacijas teikia: Lana Kutkytė.

Meditacija "Pamaitinkite savo demonus"

Meditacija „Pamaitinkite savo demonus“

Kas gi yra tie vidiniai „demonai“? Tai mūsų baimės, prisirišimai, troškimai, ligos, žalingi įpročiai, neadekvačios reakcijos ir t. t. Tai kažkas, ką pagimdo mūsų pačių protas, tai užslėpta giliai pasąmonėje ir pasireiškia kaip energija, kuri veikia mūsų pasirinkimus, reakcijas, veiksmus.

Šios praktikos esmė – išmokti išsikviesti, atpažinti ir transformuoti vidinius „demonus“ (simbolinis pavadinimas), integruoti jų energijas savo sąmonėje. Užuot su jais kovoję paverskite juos savo sąjungininkais dvasinio tobulėjimo kelyje.
Kuomet bandome su savo vidiniais demonais kovoti- suteikiame jiems tik dar daugiau valdžios ir jėgos, o kuomet bandome juos ignoruoti ar paslėpti nuo savęs bei kitų- jie randa būdą prasiveržti į paviršių su dar didesnė energija. „Jei negali nugalėti priešo – susidraugauk su juo“ – šis posakis taikliai apibūdina šį senovinį Tibeto Čod ritualą, kuris leidžia išsivaduoti iš vidinių demonų be daug energijos reikalaujančios kovos.
Veda: Lana Kutkytė.