Paslaugos

Asmeninis horoskopas. Horoskopai

Individuali astrologinė konsultacija

Konsultacijos metu nagrinėjami tuo metu žmogui aktualūs klausimai (suderinamumas, vaiko horoskopas, tinkamo laiko parinkimas, karjera, vidinės problemos ir t.t) Nagrinėjamos stipriausios ir silpniausios savybės, kokius uždavinius žmogus atsinešė gimdamas, sudėtingų situacijų priežastis.
Konsultacija vyksta susitikimo metu Vilniuje ir Kaune. Dėl konsultacijų kituose miestuose reikėtų sekti informaciją.
Trukmė: 1val. Kaina: 50Eur.
Konsultacijas teikia: Lana Kutkytė.

Rebefingas. Kvėpavimo sesija

Rebefingo kvėpavimo sesijos grupėse ir individualiai

Tai labai galinga praktika, kuri mano gyvenime jau 12 metų. Šios praktikos gana greitai dėka pasikeičia žmogaus gyvenimas. Rebefinge apsivalymas fiziniame, psichiniame, dvasiniame lygmenyje vyksta žingsnis po žingsnio, sesija po sesijos. Pirmiausiai kvėpavimas iškelia į pavyršių tą, kas žmogui yra aktualiausia ir labiausiai reikalauja paleidimo, apvalymo, todėl kiekvienam šis procesas savaip individualus. Reguliariai praktikuojant pasišalina vidiniai blokai, nuoskaudos, nurimsta protas, emocijos, gerėja sveikata, ryškiau jaučiame pasąmonės impulsus, atsiveriame gyvenimui, kūrybai, ir galiausiai – patiriame Dvasios buvimą kiekvienoje akimirkoje.
Sesijos trukmė: 1,5-2val.
Užsiėmimas grupėje: 10Eur.
Individuali sesija: 30Eur.
Veda: Lana Kutkytė.

Meditacija "Pamaitinkite savo demonus"

Meditacija „Pamaitinkite savo demonus“

„Demonai“- tai mūsų baimės, prisirišimai, troškimai, ligos, žalingi įpročiai, neadekvačios reakcijos ir t. t. Tai kažkas, ką pagimdo mūsų protas, tai užslėpta giliai pasąmonėje ir pasireiškia kaip energija, kuri veikia mūsų pasirinkimus, reakcijas, veiksmus.

Šios praktikos esmė – išmokti išsikviesti, atpažinti ir transformuoti vidinius „demonus“, integruoti jų  transformuotas energijas savo sąmonėje. Užuot su jais kovoję paverskite juos savo sąjungininkais.
Kuomet bandome su savo vidiniais demonais kovoti- suteikiame jiems tik dar daugiau valdžios ir jėgos, o kuomet bandome juos ignoruoti ar paslėpti nuo savęs bei kitų- jie randa būdą prasiveržti į paviršių su dar didesnė energija. „Jei negali nugalėti priešo – susidraugauk su juo“ – šis posakis taikliai apibūdina šį senovinį Tibeto Čod ritualą.
Veda: Lana Kutkytė.