Vienos paros stovykla: "Karmos korekcija- Gyvenimo perkūrimas" (Lana Kutkytė)


vasario 22, 2022 - 15:00 val.
,

Žodis „Karma“ mano žodyne jau senokai nebeegzistuoja, bet jis yra pakankamai tinkamas tam tikriems procesams apibūdinti. Ir žinoma, žmonėms tai gana žinomas terminas, bet apie tai plačiau pakalbėsime stovyklos metu. Stovykla vyks 2022.02.22 – tai veidrodinė data, kuri šiame įsikūnijime mums jau nebepasikartos, tad pasinaudokime progą ir pakeiskime kai kurios dalykus iš esmės.
Šios vienos paros stovyklos metu mes susitelksime į svarbiausias gyvenimo sferas ir šiose sferose atliksime didžiulį ir kokybišką darbą. Jūsų laukia:
KARMINĖ KOREKCIJA/GYVENIMO PERKŪRIMAS: informacinių įrašų atverimas, nuskaitymas ir darbas su karminiais įrašais, programomis, kurios įtakoja gyvenimą: praeities, dabarties ir ateities perprogramavimas. Karminė korekcija per Kvantinę kūrybą. Prieš tai laukia paskaita- gautos žinios leis nuraminti protą, kad šis nebetrugdytų, o tarnautų praktikoje. Procesai nėra eiliniai, tad juos jausite gerokai prieš prasidedant stovyklai.
Karmos korekcijos sesijas atliksime šiose sferose:
SANTYKIAI.
FINANSAI.
KŪRYBINGUMAS.
SAVIREALIZACIJA.
Kiekvienam dalyviui ši tema bus aktuali vis kitaip, bet šios temos vienareikšmiškai yra kiekvieno žmogaus sudedamosios gyvenimo dalys. Net bent vienos sferos trūkumas – tai signalas, kuris byloja apie kažkuriame lygmenyje esamus blokus.
Taip pat laukia SĄMONINGO KVĖPAVIMO/BREATH MEDICINE sesijos. Breath Medicine- tai autorinė technika, sąmoningo kvėpavimo ir Kvantinės misterijos derinys, mistiška kelionė ir susijungimas su Aukščiausiuoju Aš, kuris žino atsakymus į visus klausimus. Sesijos metu yra kuriamas saugus ir stiprus energetinis laukas, kurio dėka praktika dar labiau sustiprėja.
Temos: Kaip susidaro BLOKAI, TRAUMOS, UŽBURTI RATAI. Individualios sielos bendradarbiavimas su protėvių sistema. Sąmonės lygmenys.
Vietų skaičius ribotas. Pasiekus 12 dalyvių skaičių registracija bus stabdoma.
Data: Vasario 22-23d.
Laikas: Nuo antradienio 15val. iki trečiadienio 12val. Dirbsime iki nakties.
Vieta: egzotiška sodyba 30km už Vilniaus
Stovyklos kaina: 120Eur (praktikos, veganiška mityba, nakvynė)
Renginys nėra tinkamas turintiems ar turėjusiems psichikos sutrikimų. Apie savo sveikatos būseną BŪTINAI praneškite registracijos metu (astma, epilepsija, chirurginės operacijos, antidepresantai ir t.t.)
Kambariuose nakvojame po 2.
Poros, giminės kartų negyvena. Stovyklos metu susikaupiame tik į procesus, dėl kurių ir susirinkome.
Būtina atsakinga registracija čia: sadhana.centras@gmail.com (Jūsų vardas, pavardė, miestas)
Stovyklą veda Lana Kutkytė: sertifikuota Sąmoningo kvėpavimo/Rebefingo vedėja ir dėstytoja turinti 16 metų patirtį, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Šamaniškų ceremonijų, Kvantinių technikų ir Channeling praktikė, vedanti seminarus ir konsultacijas Lietuvoje ir užsienyje.