Stovykla: Naujųjų metų sutikimas Meditacijoje


gruodžio 31, 2021 - 18:00 val.
,

Šešti metai iš eilės: Naujieji metai praleisti meditacijoje!
Gruodžio 31d.- sausio 1d. skirsime laiko tam, kad sekantis metai būtų sėkmingi ir prasmingi, o Naujųjų metų sutikimą praleiskime meditacijoje!
Kad būtų jauku, maksimalus dalyvių skaičius 17.

Stovykloje laukia:
* DVI SĄMONINGO KVĖPAVIMO/BREATH MEDICINE sesijos. Breath Medicine- tai autorinė technika, sąmoningo kvėpavimo ir Kvantinės misterijos derinys, mistiška kelionė ir susijungimas su Aukščiausiuoju Aš, kuris žino atsakymus į visus klausimus. Sesijos metu yra kuriamas saugus ir stiprus energetinis laukas, kurio dėka praktika dar labiau sustiprėja.
* Šamaniška technika: SIELOS DALIŲ SUSIGRĄŽINIMAS arba kitaip, sąmonės , energijos užstrigimas (santykiuose, avarijoje, artimo žmogaus mirties momente…)
* KARMINĖ KOREKCIJA: informacinių įrašų atverimas, nuskaitymas ir darbas su karminiais įrašais, programomis, kurios įtakoja gyvenimą: praeities, dabarties ir ateities perprogramavimas. Karminė korekcija per Kvantinę kūrybą. Prieš tai laukia paskaita- gautos žinios leis nuraminti protą, kad šis nebetrugdytų, o tarnautų praktikoje.
* DARBAS SU PROTĖVIŲ SISTEMOS karminiais įrašais/ su Protėvių karma.
* SAKRALI CACAO CEREMONIJA. Cacao Augalas – senovės civilizacijų vadinamas „Dievų maistas“. Ši sakrali medicina atpalaiduoja kūną, protą, atveria širdį, tad lengviau yra atsipalaiduoti, įeiti į meditacinę būseną ir išgirsti, priimti teisingus sprendimus.
* ASTROLOGINĖ NAUJŲJŲ 2022 m. BENRA APŽVALGA. Išmoksite tinkamai ir saugiai formuoti įvykius, sinchronizuoti savo planus su kosminėmis energijomis, panaudoti Jaunaties ir Pilnaties energijas bei kitus energetiškai stiprius momentus. Tai leis produktyviai išnaudoti laiką ir išvengti nereikalingų problemų.
* METAFORINIŲ ASOCIATYVINIŲ KORTŲ pagalba dirbsime su tema: AŠ IR ATEITIES TIKSLAI. Sudėliosime svarbių, sielos evoliucijai prasmingų darbų sąrašą 2022 metams, visapusiškam tobulėjimui reikalingiausius veiksmus;
* Laukia meditacinės ir kvėpavimo praktikos, kurias išmoksite stovykloje ir galėsite praktikuoti savarankiškai.
* Naujųjų metų sutikimą praleisime OM MEDITACIJOJE. Tebūnie mūsų atliekamos praktikos vibracija atneša teigiamus pokyčius tiek mūsų pačių, tiek ir aplinkinių žmonių gyvenimuose;
* Kitos temos ir praktikos bus pritaikytos prie susirinkusios grupės poreikių.

Jei neturite transporto- praneškite. Kiti dalyviai dažnai noriai važiuoja kartu.
REGISTRACIJA vyksta per Facebook messengerį rašant privačią žinutę
arba sadhana.centras@gmail.com
Stovyklos pradžia penktadienį 17:00val. Pabaiga šeštadienį 15:00val.
Stovyklos kaina: 85Eur
Renginys nėra tinkamas turintiems ar turėjusiems psichikos sutrikimų. Apie savo sveikatos būseną BŪTINAI praneškite registracijos metu (astma, epilepsija, chirurginės operacijos ir t.t.)
Kambariuose nakvojame po 2-3.
Poros, draugai, giminės kartų negyvena.
Mityba ir tortas veganiškai.
Veda: Rebefingo, meditacijos mokytoja turinti 15 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 Rebefingo sesijų, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Krija jogos, Šamaniškų ceremonijų praktikė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja, vadovė Lana Kutkytė
https://www.youtube.com/watch?v=cixqUdUQYx0&t=288s
———————————————
Ką atsivežti su savimi?
– Asmeninės higienos reikmenis (rankšluosčiai ir patalynė sodyboje bus)
– Užrašų knygutę ir rašiklį.
– Patogių ir šiltų drabužių.
Ko nesivežti?
– Rankšluosčių ir patalynės
-Maisto ir gerimų, ypač saldumynų, mėsos, žuvies, svaigalų bei panašių produktų. Jūsų laukia veganiškas maistas.
– Knygų, kompiuterių, planšečių- tai atitrauks nuo to, dėl ko ir susirinksime. Be to, jiems neturėsite laiko…