Online kursas:"22 energijų transformacija"


spalio 21, 2021 - 20:00 val.
,

Tai kvietimas į mano autorinį kursą, kuris prasidės Spalio 21d.
Kurso esmė: atrakinti, pažinti, apvalyti ir harmoningai aktyvuoti 22 energijas savyje.
Kodėl būtent 22 energijos?
Todėl, kad įeisime į Didžiuosius Taro Arkanus, kurie yra atspindys visko, ką kiekvienas žmogus turi savyje ir ką kiekvienas anksčiau ar vėliau turi patirti gyvendamas Žemės planetoje. Domėtis ar išmanyti Taro sistemą visiškai nėra būtina, nes kursas skirtas visiems. Visgi, tiems, kurie domisi šiuo įrankių- tai suteiks papildomų žinių, subtilesnį suvokimą ir naują matymą. Dalis to, su kuo dirbsime: savo realybės konstravimas, energoinformacinio ryšio atkūrimas, iniciacija į tyras moteriškas ir vyriškas energijas, vidinė tamsa, mano gyvenimo misija, nereikalingų procesų užbaigimas…
Tai praktika, kuri nėra daroma dažnai, kadangi kelionė per šias energijai- tai rimtas ir ilgas procesas.
Kaip vyks praktikumas?
Susitikimai vyks online per Zoom. Kiekvienas susitikimas prasidės nuo teorijos, kuriuos metu supažindinsiu Jus su energija, į kuria nersime, o po to lauks praktika, kuri lyg tinkamas raktas atrakins reikiamas duris. Po to, vyks Jūsų individualus darbas, vyksmo sąmoningas stebėjimas savo kasdienybėje iki pat sekančio mūsų susitikimo online. Tarpuose tarp susitikimo turėsite palaikymą uždaroje Facebook arba Telegram grupėje: ten rasite paskaitų įrašus ir kitą informaciją, kuri bus susijusi su procesu.
Susitikimų grafikas:
Spalio 21d.; 24d.; 27d.; 30d.;
Lapkričio 2d.; 5d.; 8d.; 11d.; 14d.; 17d.; 20d.; 23d.; 26d.; 29d.;
Gruodžio 2d.; 5d.; 8d.; 11d.; 14d.; 17d.; 20d.; 23d.
Laikas: 20val.
Kurso kaina: 178Eur
O tai tik 8Eur už vieną susitikimą, kuriame gausite ne tik autentiškų žinių, bet ir vedimą į net 22 kokybiškas praktikas!!!
Kursą veda Lana Kutkytė
Registracija vyksta: sadhana.centras@gmail.com