Naujųjų Metų sutikimas Meditacijoje su Lana Kutkyte


gruodžio 31, 2020 - 15:00 val.
Žuvyčiai, Elektrėnai

Penkti metais iš eilės: Naujieji metai Meditacijoje! Gruodžio 31d.- sausio 1d. esate kviečiami į stovyklą Žuvyčių sodyboje. Skirsime laiko tam, kad sekantis metai būtų sėkmingi ir prasmingi, o Naujųjų metų sutikimą praleiskime meditacijoje!
Atsižvelgiant į situaciją, dalyvių skaičius ribojamas.

Stovykloje laukia:
* DVI SĄMONINGO KVĖPAVIMO/REBEFINGO sesijos. Rebefingas – tai mistiška kelionė ir susijungimas su Aukščiausiuoju Aš, kuris žino atsakymus į visus klausimus. Sesijos metu yra kuriamas saugus ir stiprus energetinis laukas, kurio dėka praktika dar labiau sustiprėja.
* Šamaniška technika: SIELOS DALIŲ SUSIGRĄŽINIMAS arba kitaip, sąmonės , energijos užstrigimas (santykiuose, avarijoje, artimo žmogaus mirties momente…)
* Darbas su ENERGOINFORMACINIU LAUKU: jo atverimas, įrašų nuskaitymas ir korekcija. Tai rimtas ir veiksmingas darbas su karminiais įrašais, programomis, kurios įtakoja gyvenimą: praeities, dabarties ir ateities perprogramavimas, Kvantinė kūryba. Prieš tai laukia įšsami PASKAITA. Gautos žinios leis nuraminti protą, kad šis nebetrugdytų, o tarnautų praktikoje.
* SAKRALI CACAO CEREMONIJA. Cacao Augalas – senovės civilizacijų vadinamas „Dievų maistas“. Ši sakrali medicina atpalaiduoja kūną, protą, atveria širdį, tad lengviau yra atsipalaiduoti, įeiti į meditacinę būseną ir išgirsti, priimti teisingus sprendimus.
* NAUJŲJŲ 2021 m. BENRA APŽVALGA. Išmoksite tinkamai ir saugiai formuoti įvykius, sinchronizuoti savo planus su kosminėmis energijomis, panaudoti Jaunaties ir Pilnaties energijas bei kitus energetiškai stiprius momentus.
* INDIVIDUALI ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA- metų apžvalga. Gausite savo svarbiausias datas šiems metas. Tai leis produktyviai išnaudoti laiką ir išvengti nereikalingų problemų.
* METAFORINIŲ ASOCIATYVINIŲ KORTŲ pagalba dirbsime su tema: AŠ IR ATEITIES TIKSLAI. Sudėliosime svarbių, sielos evoliucijai prasmingų darbų sąrašą 2021 metams, visapusiškam tobulėjimui reikalingiausius veiksmus;
* Laukia meditacinės ir kvėpavimo praktikos, kurias išmoksite stovykloje ir galėsite praktikuoti savarankiškai.
* Naujųjų metų sutikimą praleisime OM MEDITACIJOJE. Tebūnie mūsų atliekamos praktikos vibracija atneša teigiamus pokyčius tiek mūsų pačių, tiek ir aplinkinių žmonių gyvenimuose;
* Kitos temos ir praktikos bus pritaikytos prie susirinkusios grupės poreikių.
—————————————————————————
Jei neturite transporto- praneškite. Kiti dalyviai dažnai noriai važiuoja kartu.
REGISTRACIJA vyksta per Facebook messenger rašant privačią žinutę.
arba sadhana.centras@gmail.com
Stovyklos pradžia ketvirtadienį 15:00val. Pabaiga penktadienį 15:00val.
Stovyklos kaina: 70Eur
Registracija patvirtinama tik atlikus 20Eur pavedimą.
DĖMESIO! Avansas nėra grąžinamas jokiais atvejais.
(išskyrus: jei bus paskelbtas karantinas).
Renginys nėra tinkamas turintiems ar turėjusiems psichikos sutrikimų. Apie savo sveikatos būseną BŪTINAI praneškite registracijos metu (astma, epilepsija, chirurginės operacijos ir t.t.)
Kambariuose nakvojame po 2-3.
Poros, draugai, giminės kartų negyvena.
Veda: Rebefingo, meditacijos mokytoja turinti 15 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 Rebefingo sesijų, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Krija jogos, Šamaniškų ceremonijų praktikė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja, vadovė Lana Kutkytė

https://www.instagram.com/kutkyte/?fbclid=IwAR3wqiSHaWzWGKTT-LetJSpP2Itr-bN8o7QLB9dGmWSDA_uFPY_5ozMF5mg

———————————————
Ką atsivežti su savimi?
– Asmeninės higienos reikmenis (rankšluosčiai ir patalynė sodyboje bus)
– Užrašų knygutę ir rašiklį.
– Patogių ir šiltų drabužių.

Ko nesivežti?
– Rankšluosčių ir patalynės
-Maisto ir gerimų, ypač saldumynų, mėsos, žuvies, svaigalų bei panašių produktų. Jūsų laukia veganiškas maistas.
– Knygų skaitimui, kompiuterių, planšečių- tai atitrauks nuo to, dėl ko ir susirinksime. Be to, jiems neturėsite laiko…