Šamaniškų praktikų ir Sąmoningo kvėpavimo retritas Brazilijoje


liepos 05, 2020 - 14:00 val.
,

Liepos 5-22d.

SĄMONĖS PERĖJIMAS Į AUKŠTESNĮ LYGMĖNĮ ARBA KVANTINIS SĄMONĖS ŠUOLIS- tai pavadinimas, kuris geriausiai apibūdina šį 14 dienų Retritą Brazilijoje. Žinau, jog kiekvienas dalyvis sugrįš su jau kitokia pasaulėžiūra ir atgimimo jausmu. Nepergyvenkite, jei neturite patirties panašiuose praktikuose, nes visi dalyviai bus ruošiami šiai kelionei, bus suteikiamos reikiamos žinios ir praktikos.
Maksimalus dalyvių skaičius 12.

PRAKTIKOS, KURIOS LAUKIA:
*5 -7 ceremonijos su Augalų Motina Aya. Tai viena stipriausių pasaulyje egzistuojančių dvasinių praktikų- Sakralių Augalų Medicina. Ayos gydymas vyksta visuose lygiuose: fiziniame, psichiniame, emociniame, dvasiniame.
* Ceremonijos su Sakraliais Amazonės Augalais: Wachuma, Mapacho, Rapė. Jas atliksime prie Brazilijos krioklių, tam, kad procesai būtų dar stipresni.
* 5- 6 išvykos į įspūdingiausius gamtos kampelius sujungtos su įvairiomis praktikomis: Vale da Lua; Cachoeira Dos Cristais; Catarata dos Couros; Osho Lua…
* 9- 10 Sąmoningo kvėpavimo sesijų, kuriu dėka bus išvaloma, sureguliuojama per mūsų kūnus tekanti energija.
* Cacao ceremonijos- tai emocijų užgydymo ir Širdies čakros atverimo procesas.
* Satsangai, meditacijos, seminarai, kurie bus pritaikyti prie grupės poreikių.
* Individuali astrologinė konsultacija: nagrinėsime karminius įrašus, situacijas, pamokas, kurias pasirinkote išgyventi šiame įsikūnijime.. .
* Darbas su energoinformaciniu lauku
* Keramikos pamokos- įsižeminimui. Savo kūrinį iš molio galėsite pasiimti namo.
* Judesio terapija- išsilaisvinimas nuo blokų ir sunkumų.
* Vakarai prie laužo su gitara ir pasidalinimais

RETRITO VIETA:
Vykstame į Jėgos vietą Brazilijos glūdumoje- Alto Paraiso de Goias. Tai rojaus kampelis, kuris pastatytas ant didžiulio požeminio kristalo, kurio plotis daugiau nei 20km., o tai tik susitiprina praktikuojančio procesus, intencijas ir evoliuciją. O aplinkui yra gerokai virš 1400 įspūdingų ir skirtingų krioklių. Žinoma, mūsų pagrindinis akcentas yra praktikos ir susitikimas su Šamanu- Meistru, bet juk malonu, kai vidiniai transformacijos procesai vyksta tropiniame rojuje. Sunkiai įsivaizduoju geresnę vietą praktikoms su Sakraliais Amazonės Augalais bei Sąmoningo kvėpavimo sesijomis!

RETRITO VEDĖJAI:
Retrito vedėja: Lana Kutkytė. Procesuose su Sakraliais Augalais mus lydės stiprus ir patikimas Shamanas Ša, kuris jau beveik 40 metų dirba su Augalų Medicina. Ša padės jo sūnus ir mokinys Jonas.
Užsiėmimai, ceremonijos su Amazonės Medicina ir išvykos bus derinamos prie bendros grupės dinamikos, savijautos.

16 dienų kelionės kaina- 2000 Eur+ biletai
Vieta yra užrezervuojama tik atlikus 500Eur avansą (negrąžinamas)
Registracija vyks kol užsipildys visos vietos.

Skrydžiais dalyviai rūpinasi savarankiškai, bet patogiausia jei skristumėme visi kartu nusipirktume lektuvo biletus kuo pigiau, todėl kviečiame prieš perkant pasitarti.
Vizos nereikia.

Į kainą įskaičiuota:

praktika su Amazonės Medicina, kelionės iš oro uosto ir atgal, kelionės programoje nurodytais maršrutais, paskaitos, praktikos, 14 nakvynių dviviečiuose kambariuose, veganiška mityba 3 kartus per dieną.

Į kainą neįskaičiuota:
lėktuvo biletai, įėjimo biletai prie krioklių (apie 4- 5Eur), asmeninės išlaidos ( beja, mineralai, kristalai auga ir gaunami tiesiog ten pat, tad vietoje kainuoja centus…)

Dėl info ir registracijos prašau kreiptis sadhana.centras@gmail.com nurodant savo vardą ir pavardę arba asmeniškai žinute per feisbuką Lana Kutkyte