Naujųjų Metų sutikimas Meditacijoje su Lana Kutkyte


gruodžio 31, 2019 - 13:00 val.
Žuvyčiai, Elektrėnai

Ketvirti metai iš eilės: Naujieji metai praleisti meditacijoje! Kviečiu susitikti Žuvyčiuose.
.
Gruodžio 31d.- sausio 1d. esate kviečimi į stovyklą Žuvyčių sodyboje. Skirsime laiko tam, kad sekantis metai būtų sėkmingi ir prasmingi, o Naujųjų metų sutikimą praleiskime meditacijoje!

Stovykoje:

* Laukia 3 Rebefingo sesijos, kurių metu iškvėpuosime negatyvą iš praeities, kad į naujuosius metus galėtume įžengti laisvi:
-PALEIDŽIU VISKĄ, KAS MAN NEBETARNAUJA- tai sesija, kurios metu leisime sau pajusti ar pamatyti tuos dalykus, kurie nėra efektyvus mūsų gyvenime, neskatina evoliucijos. Juos suvokus bus nesunku su jais atsisveikinti ir taip pereiti į kitą lygmenį.
– GEROVĖS, GAUSOS ENERGIJOS KVIETIMAS IR ĮTVIRTINIMAS- tai sufokusuotas ketinimas, kuris sujungtas su kvėpavimu atneš puikių rezultatų.
– SAVĘS ĮGALINIMO- VIDINIŲ RESURSŲ SUVOKIMO Rebefingo sesija.

* Darbas su ENERGOINFORMACINIU LAUKU: jo atverimas, įrašų nuskaitymas ir korekcija. Tai rimtas ir veiksmingas darbas su karminiais įrašais, programomis, kurios įtakoja gyvenimą: praeities, dabarties ir ateities perprogramavimas, Kvantinė kūryba! Prieš tai laukia įšsami PASKAITA. Gautos žinios leis nuraminti protą, kad šis nebetrugdytų, o tarnautų praktikoje. Šią praktiką galima taikyti gyvenimo kūryboje visuose sferose.

*INDIVIDUALIAI atsižvelgiant į Jūsų ASMENINĮ HOROSKOPĄ kiekvienam dalyviui bus paskaičiuotos 2020 m. Jėgos, sėkmės laikotarpiai, kad žinotumėte kada skirti svarbiausius darbus (pradėti kažką svarbaus, kelti paslaugų kainas, siekti paaukštinimo ir pan). Taip nepramiegosite, o išnaudosite savo sėkmės momentus Tai leis svarbiausius darbus atlikti tinkamu tam laiku;

* Išmoksite tinkamai ir saugiai formuoti įvykius, sinchronizuoti savo planus su kosminėmis energijomis, panaudoti Jaunaties ir Pilnaties energijas bei kitus energetiškai stiprius momentus.

* Praktiškai nagrinėsime temą:“ RAKTAS Į PROFESINĘ SĖKMĘ“. Kokia padėtis yra dabar? Kokios ateities perspektyvos konkrečioje profesijoje? Kokiais metodais pasiekti gerų rezultatų?

* METAFORINIŲ ASOCIATYVINIŲ KORTŲ pagalba dirbsime su tema: AŠ IR ATEITIES TIKSLAI. Sudėliosime svarbių, sielos evoliucijai prasmingų darbų sąrašą, visapusiškam tobulėjimui reikalingiausius veiksmus;

* Laukia meditacinės ir kvėpavimo praktikos, kurias išmoksite stovykloje ir galėsite praktikuoti ir esavarankiškai

* Naujųjų metų sutikimą praleisime OM MEDITACIJOJE. Tebūnie mūsų atliekamos praktikos vibracija atneša teigiamus pokyčius tiek mūsų pačių, tiek ir aplinkinių žmonių gyvenimuose;
———————————————————————————–

Jeigu norite važiuoti, bet esate be transporto arba esate iš kitos šalies- praneškite ir ieškosime sprendimo. Jei transportą turėsite- praneškite ar galėsite su savimi paimti kitus dalyvius.
Pasiteirauti ir užsiregistruoti galite tel arba +370 696 08 147 sadhana.centras@gmail.com arba fb

Stovyklos pradžia antradienį 13:00val. Stovyklos pabaiga trečiadienį 15:00val.
Stovyklos kaina: 70Eur
Įskaičiuotas veganiškas maistas, nakvynė kambariuose su patogumais, gyvenimas labai gražioje sodyboje, praktikos. Jei kartu atvažiuoja sutuoktiniai, poros ar draugai- gyvena atskiruose kambariuose.

Veda: Rebefingo, meditacijos mokytoja turinti 15 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 Rebefingo sesijų, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Krija jogos, Šamaniškų ceremonijų praktikė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja, vadovė Lana Kutkytė

———————————————————————–

Ką atsivežti su savimi?
– Asmeninės higienos reikmenis (rankšluosčiai ir patalynė sodyboje bus)
– Užrašų knygutę ir rašiklius
– Patogių drabužių ir avalynę. Vakarui pasiimkite šiltų rūbų.
– 10 baltų A4 formato lapų praktikoms.

Ko nesivežti?
– Rankšluosčių ir patalynės
-Maisto ir gerimų, ypač saldumynų, mėsos, žuvies, svaigalų bei panačių produktų. Laikysimės sveikos, veganiškos mitybos.
– Knygų skaitimui, kompiuterių, planšečių- tai atitrauks nuo to, dėl ko ir susirinksime. Be to, jiems neturėsite laiko…