Seminaras Navane: Meditacijos. Rebefingas. Metaforinės kortos.


spalio 20, 2019 - 13:00 val.
,

Spalio 20d. Navane vyks vienos dienos seminaras, kuriame paliesime skirtingas praktikas, kurios papildys viena kitą. Padirbėsime iš peties! Dalyvauti gali tiek turintis patirties, tiek ir tie, kurie nėra prisilietę prie dvasinio augimo praktikų.

Seminaro programoje laukia:

* MEDITACIJA, kuri leidžia pašalinti sukauptą negatyvą ir pasiekti atsipalaidavimo būseną. Šią praktiką vėliau galėsite atlikti namie savarankiškai.

* DVI REBEFINGO SESIJOS: sesijos bus skirtingos, o temos ir darbo metodai bus parenktos pagal susirinkusios grupės poreikius. Procesuose mus lydės Gongo bei Šamaniško būgno vibracijos.

* Praktika, kurios metu panaudosime sąmoningo kvėpavimo ir minties galią tam, kad subalansuoti KAIRIOJO IR DEŠINIOJO SMEGENŲ PUSRUTULIŲ VEIKLĄ

* Darbas su Metaforinėmis Asociatyvinėmis kortomis. Nagrinėsime temą: „KUO AŠ TURIU TAPTI, KAD JAUSČIAU GYVENIMO PILNATVĘ“

* Tema: ASMENYBĖS DAUGIALYPIŠKUMAS

* Meditacinė praktika:“PAMAITINKITĖ SAVO DEMONUS“– tai ypač veiksminga praktika, kuri leidžia transformuoti savo vidinę tamsą, prisirišimus, ligas, baimės;

* Poilsiui laiko skirsime nedaug, tačiau turėsime trumpą ARBATOS IR VAISIŲ PERTRAUKĖLĘ, tad su savimi maisto atsivežti nereikia.

Seminarą veda: Lana Kutkytė- Rebefingo, meditacijos mokytoja turinti 15 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 Rebefingo sesijų, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Krija jogos, Šamaniškų ceremonijų praktikė, straipsnių autorė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja, vadovė.

Laikas: nuo 13 iki 18val.
Seminaro kaina: 40Eur
DĖMESIO salėje telpa 15 dalyvių, todėl registracija yra būtina.

Registracija vyksta sadhana.centras@gmail.com
arba 083 346 2990

Rebefingo užsiėmimų ir seminarų ciklas:
* Spalio 10d. – 9:30val.
* Spalio 11d. – 19:00val.
* Spalio 17d. – 9:30val.
* Spalio 18d. – 19:00val.
* Spalio 20d. -Rebefingo seminaras nuo 12val iki 18:00val.
* Spalio 24d. – 9:30val.
* Lapkričio 7d.- 9:30val.
* Lapkričio 8-10d.- Retritas Wicklow kalnuose
—————————————
IKI LAPKRIČIO 7 d. yra galimybė registruotis individualiai ASTROLOGINIAI KONSULTACIJAI susitikus gyvai. Konsultacijos trukmė: 1val. Kaina: 50Eur Jei esate toli nuo Navan miesto, tuomet konsultacija vyktų online.

INDIVIDUALIOS REBEFINGO SESIJOS taip pat yra galimos Navane iki Lapkričio 7d. Individualios sesijos trukmė 1,5 val. Kaina 40Eur