Sąmoningo kvėpavimo ir meditacinių praktikų stovykla su Lana Kutkyte


spalio 25, 2019 - 18:00 val.
Žuvyčiai, Elektrėnai

Didžiausią dėmesį skirsime Sąmoningam kvėpavimui. o procesas vyks unikalioje sodyboje nuostabios gamtos apsuptyje. Šios stovyklos intensyvios, skirtos tiems, kurie sieka rimto darbo su savimi, didžiąją stovyklos dalį praleidžiame tyloje. Dalyvauti gali tiek turintis patirties, tiek ir tie, kurie nėra prisilietę prie dvasinio augimo praktikų.
Būtent prieš šią stovykla yra prašoma bent keletą dienų laikytis veganiškos, švarios mitybos, nevartoti alkoholio ar kitų sąmoningumą žalojančių medžiagų. Praktikoms, kurias atliksime reikalingas didesnis energetinis jautrumas, pralaidumas.

Stovyklos metu laukia:

* Turėsime 4-5 skirtingas Rebefingo- Sąmoningo kvėpavimo sesijas. Skirsime dėmesį negatyvių emocijų paleidimui, darbui su individualiomis intencijomis.

* Šamaniško kvėpavimo sesija: Susitikimas su savo Totemu

* Darbas su energoinformaciniu lauku: jo atverimas, įrašų nuskaitymas ir korekcija. Tai rimtas ir veiksmingas darbas su blokais, asmeniniais karminiais įrašais bei protėvių programa: praeities, dabarties ir ateities perprogramavimas, Kvantinė kūryba! Prieš tai laukia įšsami paskaita- įgautos žinios leis nuraminti protą.

* Temos: Karmos segmentacija, „atsijungimai“ Rebefingo metu, smegenų bangos, Sincronizacija, Energetinė žmogaus strūktura. Kundallini energija. Laikas ir pasąmonė. Kas vyksta po pirmų Rebefingo sesijų?;

* Nagrinėsime kiekvienam žmogui aktualią temą: Egregorai. Atliksime praktiką, kurį parodo ryšį su vienokiu ar kitokiu egregoru (pinigų, šalies, įvairių dvasinių praktikų ir t.t)

* Praktikuosime ir išmoksime kvėpavimo technikas ir meditacijas, kurias vėliau galima bus saugiai atlikti savarankiškai.

* Išmoksime tinkamai paruošti saugią erdvę skirta dvasiniai praktikai

* Kitos praktikos bei temos bus parinktos atsižvelgiant į grupės poreikius ir pasiruošimą.

—————————————————————————
Norint skirti tinkamą dėmesį kiekvienam dalyviui- maksimalus žmonių skaičius 15.

Investicija į save 98 Eur

Į kainą įskaičiuotos 2 nakvynės kambariuose su visais patogumais, veganiška mityba ir mokymai.Valgysime lengvą, bet kokybišką maistą, tam, kad darbas su energijomis vyktų produktyviau.

Registraciją užskaitoma atlikus 18 Eur avansinį pavedimą.
Avansas nėra grąžinamas.

Jeigu norite važiuoti, bet esate be transporto- praneškite ir ieškosime sprendimo.
Pasiteirauti ir užsiregistruoti galite paskambinus tel. 8 696 08 147 arba sadhana.centras@gmail.com

Stovyklos pradžia penktadienį 18val. Stovyklos pabaiga sekmadienį 13:00val.

Veda: Rebefingo, meditacijos mokytoja turinti 14 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 Rebefingo sesijų, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Krija jogos, Šamaniškų ceremonijų praktikė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja, vadovė Lana Kutkytė

———————————————————————–
Ką atsivežti su savimi?
– Asmeninės higienos reikmenis (rankšluosčiai ir patalynė sodyboje bus)
– Užrašų knygutę ir rašiklius
– Patogių drabužių ir avalynės. Vakarui pasiimkite šiltų rūbų.
– Maudymosi kostiumėlį. Sodyboje yra ežeras (maudytis ežere neprivaloma, jei to nenorėsite)

Ko nesivežti?
-Maisto ir gerimų, ypač saldumynų, mėsos, žuvies, svaigalų bei panačių produktų. Laikysimės sveikos, veganiškos mitybos.
– Kompiuterių, planšečių- tai atitrauks nuo to, dėl ko ir susirinksime. Be to, jiems neturėsite laiko.