Rebefingo ir meditacinių praktikų retritas Wicklow kalnuose su Lana Kutkyte


spalio 04, 2019 - 18:00 val.
,

Tai stovykla, kurios programa reikalauja atsitraukti į nuošalią vietą, tam, kad visiškai sukaupti dėmesį stiprioms praktikoms. Namas apsuptas miškų ir Wicklow kalnų, o artimiausias kaimynas yra už 1,5 km. , tad galinga garso kolonėlė, Šamaniško būgno ir Gongo garsai, laužas vėlai vakare bei dalyvių emocijų iškrovos nieko nesutrigdys.

Retrito metu laukia:

* Kaip asmenybė trukdo sielai evoliucionuoti? Kaip atpažinti šį procesą? 
 
* Praktika, kurios metu panaudosime sąmoningo kvėpavimo ir minties galią tam, kad subalansuoti KAIRIOJO IR DEŠINIOJO SMEGENŲ PUSRUTULIŲ VEIKLĄ

* Darbas su ENERGOINFORMACINIU LAUKU: jo atverimas, įrašų nuskaitymas ir korekcija. Tai rimtas ir veiksmingas darbas su asmeniniais karminiais įrašais bei protėvių programa: praeities, dabarties ir ateities perprogramavimas, Kvantinė kūryba! Prieš tai laukia įšsami PASKAITA apie: karmą, laiko liniją, kvantinę sąmonę ir kitką. Įgautos žinios leis nuraminti protą, kad šis nebetrugdytų, o tarnautų praktikuose.

 
* Dvi ŠAMANIŠKO KVĖPAVIMO SESIJOS (Šamaniškai sesijai nieko gerti ar kitaip vartoti nereikės, nes į vidinę kelionę leisimės specialaus kvėpavimo ir kitų su juo suderintų technikų dėka)
 
* Dvi SĄMONINGO KVĖPAVIMO-REBEFINGO SESIJOS, kurių metu turėsite progą įsitikinti, jog apsivalymas gali būti stiprus ir malonus tuo pat metu.
* Atliksime apvalančią UGNIES CEREMONIJĄ. Ugnis sudegins tai, kas jau atgyveno savo laiką ir atlaisvins vietą naujoms energijoms. Po jos OM meditacija bei pasidalinsime su kitais tuo, kas mums atrodo svarbu.

* METAFORINIŲ KORTŲ dėka dirbsime su traumomis, sunkiomis situacijomis, kurios iki šiol vienaip ar kitaip sukelia emocijas mūsų viduje. Kodėl įvyko tai, kas įvyko? Kokią naudą suteike įvykis ar žmogus? Kas nebūtų nutikę, ko nebučiau išmokęs, jei to nebūtų?
 
* Nagrinėsime temas: EGREGORAI. Jei bus poreikis, tuomet atliksime praktiką, kurį parodo ryšį su vienokiu ar kitokiu egregoru (pinigų, šalies, dvasinės praktikos ir t.t).
 
* Gausite keletą mėnesių į priekį paskaičiuotus NEEFEKTYVAUS MĖNULIO CIKLUS. Tai vadinami tušti laiko tarpai, kurių metu nėra produktyvu skirti svarbius darbus. Paskaita apie tai kaip šiuos etapus įdarbinti savo naudai?
 
* Žygis į gamtą- SUSIJUNGIMAS SU Žemės, medžių, kalnų energija. (Kad tik orai leistų)
 
*INDIVIDUALI ASTROLOGINĖ KONSULTACIJA kiekvienam dalyviui. Individualiai išnagrinėsime 1-2 Jums aktualiausius klausimus (santykiai, darbo reikalai, talentai, tinkamiausias laikas ir pan.).

* Praktika: „PAMAITINKITE SAVO DEMONUS- tai ypač veiksminga praktika, kuri leidžia transformuoti savo vidinę tamsą, prisirišimus, ligas, baimės;

 * Gyvensime gamtos apsuptyte, bet ypač patogiai LABAI ĮSPUDINGOJE VIETOJE.

Maksimalus žmonių skaičius 17.
Pirmi 11 dalyvių pasidalina miegamuosius name, paskutiniai 6 užsiregistravę dalyviai pasidalina miegamuosius šalia esančiame name. Poros, šeimos nariai, draugės gyvena atskirai.

Registracija užskaitoma atlikus 30Eur avansinį pavedimą.
Avansas nėra grąžinamas.

Investicija į save 130Eur
Į kainą įskaičiuotos 2 nakvynės kambariuose su visais patogumais, veganiška mityba ir mokymai. Valgysime lengvą, bet kokybišką maistą, tam, kad darbas su energijomis vyktų produktyviau.

DĖMESIO tiems, kas ruošiasi Lapkričio 8-10d. dalyvauti Sakralių Augalų ceremonijoje su Mameesh- šio spalio retrito kaina yra 95Eur

Ceremonijos kaina 330Eur. Registracija patvirtinama atlikus 100Eur avansą. Avansas nėra grąžinamas. Unikali galimybė dirbti su šiuo nuostabiu vedliu ir talentingu muzikos kūrėju. Vietų skaičius 15.

Jeigu norite važiuoti, bet esate be transporto- praneškite ir ieškosime sprendimo.
Pasiteirauti ir užsiregistruoti galite paskambinus tel. 8 696 08 147 arba sadhana.centras@gmail.com

Stovyklos pradžia penktadienį 18val. Stovyklos pabaiga sekmadienį 15:00val.

Veda: Rebefingo, meditacijos mokytoja turinti 14 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 Rebefingo sesijų, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Krija jogos, Šamaniškų ceremonijų praktikė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja, vadovė Lana Kutkytė
www.sadhanacentras.lt
———————————————————————–

Ką atsivežti su savimi?
– Asmeninės higienos reikmenis (rankšluosčiai ir patalynė sodyboje bus)
– Užrašų knygutę ir rašiklius
– Patogių drabužių ir neperšlampamą avalynę. Vakarui pasiimkite šiltų rūbų.
– Jogos kilimėlį, pledą, pagalvėlę praktikoms.

Ko nesivežti?
-Maisto ir gerimų, ypač saldumynų, mėsos, žuvies, svaigalų bei panačių produktų. Laikysimės sveikos, veganiškos mitybos.
– Kompiuterių, planšečių- tai atitrauks nuo to, dėl ko ir susirinksime. Be to, jiems neturėsite laiko, ir ten visiškai nėra ryšio…