Rebefingo ir meditacinių praktikų retritas Wicklow kalnuose su Lana Kutkyte


lapkričio 08, 2019 - 19:30 val.
,

Tai stovykla, kurios programa reikalauja atsitraukti į nuošalią vietą, tam, kad visiškai sukaupti dėmesį stiprioms praktikoms. Namas apsuptas miškų ir Wicklow kalnų, o artimiausias kaimynas yra už 1,5 km. , tad galinga garso kolonėlė, Šamaniško būgno ir Gongo garsai, laužas vėlai vakare bei dalyvių emocijų iškrovos nieko nesutrigdys.

Retrito metu laukia:

 
 

* Kaip ASMENYBĖ trukdo SIELAI evoliucionuoti? Kaip atpažinti šį procesą?

* Kaip saugoti erdvę dvasinių praktikų metu. Ką svarbu žinoti.

* Darbas su ENERGOINFORMACINIU LAUKU: jo atverimas, įrašų nuskaitymas ir korekcija. Tai rimtas ir veiksmingas darbas su asmeniniais karminiais įrašais bei protėvių programa: praeities, dabarties ir ateities perprogramavimas, Kvantinė kūryba! Prieš tai laukia įšsami PASKAITA. Įgautos žinios leis nuraminti protą, kad šis nebetrugdytų, o tarnautų praktikoje.

* Specialioje tam skirtoje vietoje gražiame sode atliksime apvalančią UGNIES CEREMONIJĄ. Ugnis materija paverčia energija, sudegins tai, kas jau atgyveno savo laiką ir atlaisvins vietą naujoms energijoms, kurios iki šiol negalėjo priartėti. Po jos OM MEDITACIJA , kurią atliksime ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų, kuriems reikia palaikymo.

* Dvi ŠAMANIŠKO KVĖPAVIMO sesijos:
SUSIJUNGIMAS SU SAVO TOTEMU- savo jėgos, galios gyvūno radimas. Prieš šią praktika pasikalbėsime kas yra Totemas ir kokia jo paskirtis.
RYŠYS SU PROTĖVIAIS- Protėvių sistemos pažinimas ir gydymas. Prieš sesija pasikalbėsime apie KARMOS SEGMENTACIJĄ, apie tai kaip Protėvių karma įtakoja mūsų gyvenimą, kaip ji susipina su mūsų individualia Sielos programa.

* Dvi SĄMONINGO KVĖPAVIMO-REBEFINGO sesijos, kurių metu turėsite progą įsitikinti, jog apsivalymas gali būti stiprus ir malonus tuo pat metu:
GEROVĖS, GAUSOS ENERGIJOS KVIETIMAS IR ĮTVIRTINIMAS- tai sufokusuotas ketinimas, kuris sujungtas su kvėpavimu atneš puikių rezultatų.
PALEIDŽIU VISKĄ, KAS MAN NEBETARNAUJA- tai sesija, kurios metu leisime sau pajusti ar pamatyti tuos dalykus, kurie nėra efektyvus mūsų gyvenime, neskatina evoliucijos. Juos suvokus bus nesunku su jais atsisveikinti ir taip pereiti į kitą lygmenį.* METAFORINIŲ ASOCIATYVINIŲ KORTŲ pagalba dirbsime su tema: AŠ PAKELIUI LINK SAVO TIKSLO. Tikslų turime visi, o šis metodas leis pamatyti kaip juos pasiekti harmoningiausiu ir greičiausiu keliu. Koks turėtų būti planas.

* Nagrinėsime kiekvienam žmogui aktualią, bet ne kiekvienam žinoma temą: EGREGORAI. Atliksime praktiką, kurį parodo ryšį su vienokiu ar kitokiu egregoru (pinigų, šalies, dvasinės praktikos ir t.t).

* Gausite į priekį paskaičiuotus NEEFEKTYVAUS MĖNULIO CIKLUS. Tai vadinami tušti laiko tarpai, kurių metu nėra produktyvu skirti svarbius darbus. Paskaita apie tai kaip šiuos etapus įdarbinti savo naudai?

*INDIVIDUALIAI atsižvelgiant į Jūsų ASMENINĮ HOROSKOPĄ kiekvienam dalyviui bus paskaičiuotos 2019-2020 m. Jėgos, sėkmės laikotarpiai, kad žinotumėte kada skirti svarbiausius darbus (pradėti kažką svarbaus, kelti savo paslaugų kainas, prašyti paaukštinimo ir pan). Taip nepramiegosite, o išnaudosite savo sėkmės momentus.

* Praktika: „PAMAITINKITE SAVO DEMONUS- tai ypač veiksminga praktika, kuri leidžia transformuoti savo vidinę tamsą, prisirišimus, ligas, baimės ir pakelti savo vibracijas.

* Praktika, kurios metu panaudosime sąmoningo kvėpavimo ir minties galią tam, kad subalansuoti KAIRIOJO IR DEŠINIOJO SMEGENŲ PUSRUTULIŲ VEIKLĄ

* Žygis į gamtą- SUSIJUNGIMAS SU Žemės, medžių, kalnų energija. (Kad tik orai leistų) Aplink mus bus tik gamta ir jokių kitų žmonių.

* Gyvensime gamtos apsuptyte, bet ypač patogiai LABAI ĮSPUDINGOJE VIETOJE ir tam, kad giliai išgyventi procesus ir neblaškyti savęs ir kitų- dažnai praktikuosime tylą. Karma joga- maisto gaminimas kartu.

 Maksimalus žmonių skaičius 15.

Pirmi 11 dalyvių pasidalina miegamuosius name, paskutiniai 4 užsiregistravę dalyviai pasidalina miegamuosius šalia esančiame name. Poros, šeimos nariai, draugės gyvena atskirai.

Registracija užskaitoma atlikus 30Eur avansinį pavedimą. Avansas nėra grąžinamas.

Investicija į save 130Eur
Į kainą įskaičiuotos 2 nakvynės kambariuose su visais patogumais, veganiška mityba ir mokymai. Valgysime lengvą, bet kokybišką maistą, tam, kad darbas su energijomis vyktų produktyviau.

Jeigu norite važiuoti, bet esate be transporto- praneškite ir kartu ieškosime sprendimo.

Pasiteirauti ir užsiregistruoti galite paskambinus tel. 8 696 08 147 arba 08 3 346 2990 arba sadhana.centras@gmail.com

Stovyklos pradžia penktadienį 19:30 val. Stovyklos pabaiga sekmadienį 16:00val.

Veda: Rebefingo, meditacijos mokytoja turinti 14 metų patirtį ir pravedusi virš 5000 Rebefingo sesijų, astrologė, Metaforinių kortų specialistė, Krija jogos, Šamaniškų ceremonijų praktikė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkūrėja, vadovė Lana Kutkytė

———————————————————————–

Ką atsivežti su savimi?
– Asmeninės higienos reikmenis (rankšluosčiai ir patalynė sodyboje bus)
– Užrašų knygutę ir rašiklius
– Patogių drabužių ir neperšlampamą avalynę. Vakarui pasiimkite šiltų rūbų.
– Jogos kilimėlį, pledą, pagalvėlę praktikoms.

Ko nesivežti?
-Maisto ir gerimų, ypač saldumynų, mėsos, žuvies, svaigalų bei panačių produktų. Laikysimės sveikos, veganiškos mitybos.
– Knygų, kompiuterių, planšečių- tai atitrauks nuo to, dėl ko ir susirinksime. Be to, jiems neturėsite laiko, ir ten visiškai nėra ryšio…