Indijos Himalajai: Patyriminė stovykla moterims su Lana Kutkyte


gegužės 15, 2020 - 11:00 val.
,

Patyriminė kelionė: “Visapusiška Moters Savirealizacija” Himalajų kalnuose (Indija)
Gegužės 15-25d.

Ši kelionė yra skirta toms, kurios nori pažinti ir transformuoti save, išsilaisvinti iš skausmo, nuoskaudų, baimių ar abejonių. Aukštai Himalajų kalnuose atsitrauksime nuo kasdienybės darbų, socialinio aktyvumo, o grįžusios į namus galėsime gyventi naujoje kokybėje. 10 dienų produktyviai dirbsime tam, kad gyvenimas taptų toks, kokio esate vertos- kupinas grožio ir palaimos.

Šioje kelionėje mes rinksimės ne didmestį ar turistų lankomas vietas, o laukinę Indijos gamtą!
Nuo ko prasidės kelionė? Atvykus į Delhi persedame į vietinių skrydžių oro liniją ir skrendame į Chandigard miestą. Ten mus pasitiks Justina ir visos draugiškai vyksime į sodybą su privačiu autobusu. Sekančią dieną, pailsėjus po kelionės, mūsų lauks skanūs ir ekologiški pusryčiai, po kurių ir prasidės mūsų kelionė į save..

Programoje Jūsų laukia:

* Kasdien sistemingai praktikuosime SĄMONINGĄ KVĖPAVIMĄ- REBEFINGĄ. Pažinsite šią efektyvią techniką ne tik praktiškai, bet ir teoriškai. Taip pat Jums bus perteikta keletas kvėpavimo technikų, kurias galėsite praktikuoti namuose savarankiškai;

* Rytai prasidės nuo YIN YOGA užsiėmimų – tai meditacinė joga, kuri pašalina blokus susidariusius audiniuose ir leidžia energijai tekėti, dėl to pozos yra laikomos 3-5 min. ir kartais ilgiau.

* Temos ir praktikos: Kvantinė kūryba. Sąmonė/Pasąmonė. Sinchronizacijos procesas. Karminio ciklo nutraikimas. Energetiniai ir Karminiai ryšiai. Egregorai. Kas iš tikrųjų yra Meilė Sau. Kada išduodame save ir kokios yra to pasekmės. Pagarbos ir meilę sau ugdymas. Kodėl kiti žmonės elgiasi su mumis vienaip ar kitaip.

* Darbas su GIMIMO TRAUMA, grižįmas į gimimo momentą, buvimas motinos įsčiose. Susijungimas su PROTĖVIAIS, Jų Jėgos ir palaikymo įgavimas.

* Profesionalus AJURVEDOS DAKTARAS atliks kiekvienai dalyvei ajurvedinį detoksikuojantį 1val trukmės viso kūno masažą bei pakonsultuos savęs priežiūros klausimais.

* Kiekvienai dalyvei bus suteikta individuali 40min. ASTROLOGINĖ LANOS KONSULTACIJA. Jos metu galėsite užduoti sau aktualiasius klausimus: suderinamumas, santykiai, darbai, pinigai ir t.t.

* Metaforinių Asociatyvinių kortų dėka apžvelgsime šias svarbias gyvenimo sferas: meilės, darbo, finansų, sudarysime reikalingiausių sielai užduočių sąrašą. Pamatysime, kas labiausiai nuodija gyvenimą ir su kuo laikas atsisveikinti, kad atlaisvinti vietą naujoms perspektyvoms.

* Kasdien išmoksite naują meditacinę praktiką Jūsų savarankiškam darbuo grįžus namo. Laukia “Pamaitinkite savo demonus”, “Sąmonės plėtros praktika”, “Energijos nuskaitymas”, “Savo lauko apsauga” ir kitos.

* Kiekvienai dalyvei Justina atliks 45min. trukmės TIBETO DAINUOJANČIŲ DUBENŲ TERAPIJĄ. Gydymas garso vibracijomis sinchronizuoja dešinio ir kairiojo smegenų pusrutulių veikla, vyksta energetinių centrų, meridianų balansavimas.

* Žygiai į kalnus. Sąmoningo kvėpavimo sesijos gryname Himalajų ore, kur yra milžiniškas Pranos kiekis. Užkariauti Himalajų viršūnę nėra mūsų tikslas, tad žygiai nebus labai sunkus fiziškai. Taip pat laukia Išvyka į miestą Shimla. Ten galėsime aplankyti vietos įžymybės, pajusti vietinės Šventyklos grožį.


Gyvensime apsupti Himalajų kalnų grožio. Kambariai vienviečiai, dviviečiai ir triviečiai, o kurį gyvens kuriame ir su kuo nulemsime stovykloje tiesiog būrtų keliu. Kambariai tradiciniai Indiški

Kelionėje Jus lydės:

LANA KUTKYTĖ- sertifikuota astrologė, rebefingo ir meditacijos mokytoja, Krija jogos ir Šamaniškų Sakralių Augalų ceremonijų praktikė, Metaforinių kortų specialistė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ įkurėja ir vadovė.

JUSTINA PETRASKAITĖ- atradusi aistrą ir pabaigusi Yin Yogos ir Garso terapijos mokymus Indijoje. Su Jumis dalinsis savo žiniomis ir energija stovyklos metu.

Maksimalus dalyvių skaičius: 10

Stovyklos kaina: €750 + skrydzio bilietai (€500-€700) i abi puses. E-visa (€60-€80) metams.
Rankpinigiai savarankiškoms išlaidoms į miestą, lauktuvėms t.t
Vizos ir biletų pirkimo klausimas būtinai padėsime ir patarsime.

Avansinis registracijos mokestis 100 eur. Avansas nėra grąžinamas.
Plačiau tel. +370 696 08 147 arba sadhana.centras@gmail.com