Lanos Kutkytės seminaras: rebefingas, astrologija ir meditacija (Klaipėda)


gegužės 05, 2018 - 14:00 val.
Taikos pr 52C, 14 aukštas,, Klaipėda

„Jau seniai vis brandintas seminaras, kurio idėja – ATRASTI SAVE. Kuomet suvoki savo neišvengiamas gyvenimo pamokas, kurias turi praeiti, savo pašaukimą, savo stiprybę ir silpnumą – viskas stoja į savo vietas ir gyvenimas atrodo ne sudėtingas, o įdomus kūrybinis procesas… Nebereikia gaišti energijos, laiko ir klaidžioti labirintais. Tiesiog žinai, ką ir kada daryti…“ – Lana Kutkytė.

Šįkart Lana Kutkytė Klaipėdoje viešės dvi dienas:
gegužės 4 d., penktadienį (individualių konsultacijų bei rebefingo sesijos diena);
gegužės 5 d., šeštadienį (seminaro diena).

Programa susidėda iš trijų dalių, kurios išpildo visą idėją. Patirties rebefingo praktikoje, meditacijoje bei astrologinių žinių turėti nėra būtina. Seminarui reikės jūsų gimimo datos, laiko (jei žinote) ir miesto.

Programoje:
ASTROLOGIJA
* Sudarysime sau 2018 metų planą, atsižvelgiant į savo asmeninius horoskopus ir astrologinį metų foną. Tai mums leis sėkmingai įgyvendinti savo sumanymus, išvengti nereikalingų problemų ir svarbiausius darbus atlikti tinkamu tam laiku.
* Studijuosime savo asmeninius horoskopus:
– išsiaiškinsime savo pašaukimą, perspektyviausius savirealizacijos kelius,
– gilinsimės, kokias užduotis atsinešėme į šį įsikūnijimą, kokį perspektyviausią vystymosi kelią pasirinkome prieš gimdami.
* Pasigilinsime į metodus, kurie leidžia koreguoti negatyvius įrašus, matomus savo horoskope.

MEDITACIJA
Atliksime ir išmoksime praktiką, kuri leidžia kelti, plėsti sąmoningumą, priimti teisingus spendimus, matyti ir modeliuoti tolimesnes ateities perspektyvas.

REBEFINGAS
Viena stipriausių, efektyviausų praktikų, kurios dėka pasikeičia gyvenimas. Rebefinge apsivalymas fiziniame, psichiniame, dvasiniame lygmenyje vyksta žingsnis po žingsnio, sesija po sesijos. Pirmiausiai kvėpavimas iškelia į paviršių tą, kas žmogui yra aktualiausia ir labiausiai reikalauja paleidimo, apvalymo, tad kiekvienam šis procesas individualus. Reguliariai praktikuojant, pasišalina vidiniai blokai, nuoskaudos, nurimsta protas, emocijos, gerėja sveikata, ryškiau jaučiame pasąmonės impulsus, atsiveriame gyvenimui, kūrybai, ir galiausiai – patiriame Dvasios buvimą kiekvienoje akimirkoje.

Užsiėmimus veda bei individualiai konsultuoja: sertifikuotas astrologė, rebefingo, meditacijos mokytoja, Krija jogos praktikė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ Vilniuje įkurėja ir vadovė Lana Kutkytė,www.sadhanacentras.lt.

Rebefingo sesijos data ir laikas: gegužės 4 d., 18:30 val.
Rebefingo sesijos kaina: 10 EUR.

Seminaro data ir laikas: gegužės 5 d., 12:00 – 17:00 val.
Seminaro kaina: 25 EUR.

Individualių astrologinių konsultacijų diena: gegužės 4 d., laikas derinamas individualiai (trukmė – 1 val.).
Individualių astrologinių konsultacijų kaina: 40 EUR.

BŪTINA REGISTRACIJA: tel. +370 696 08147 (Lana) arba el. paštu sadhana.centras@gmail.com.
Registracijos metu pateikite savo gimimo datą, vietą ir laiką (jei žinote).

VIETA: SOLO mankštos namai, Taikos pr. 52C, 14 aukštas, Klaipėda. Jeigu Verslo centro lauko durys bus užrakintos, dairykitės „SOLO“ telefonspynės („domofono“) – spauskite mygtuką ir būsite įleisti.