Rebefingo sesijos:"Moteriškos energijos išlaisvinimas"


rugpjūčio 14, 2017 - 18:30 val.
,

Sakoma, kad moters stiprybė- jos silpnumas. Tačiau šiais laikais būti „tikra moterimi“ jau nėra taip paprasta. Šiuolaikinė moteris dažnai ant savo pečių turi nešti didžiulį pareigų nešulį (verslas, finansai, vyras, vaikai, namai, išvaizda ir t.t.), o čia jau atsiranda grėsmė pamesti save kaip moterį, tą švelnumą, tą vidinę ramybę, kuri mums yra įgimta, tačiau dažnai išbarstyta ir kažkur pamesta…

Rugpjūčio 14d. (pirmadienį) ir rugpjūčio 18d. (penktadienį) kviečiame į Rebefingo kvėpavimo sesijas, kurios skirtos tik merginoms ir moterims.
Dirbsime su moteriškos energijos tekėjimu, paleisime susikaupusią negatyvią energiją, baimes, kompleksus, „moteriškus“ skaudžius išgyvenimus, susitaikysime ir priimsime save. Išmoksime savarankiškai harmonizuoti moterišką energiją savyje.

Apranga patogi. Geriau iki užsiėmimo 2val. nevalgyti, nepadauginti kavos.

Registracija tel 8 696 08 147 arba sadhana.centras@gmail.com

Laikas: Pirmadienį 18:30val. ir penktadienį 18:30val.
Trukmė: 1,5val.
Užsiėmimo kaina 7Eur
Dalyvaujant ir pirmadienį, ir penktadienį užsiėmimų kaina 10Eur

Adresas: Šeimyniškių g 14 (2 aukštas), Vilnius

Veda: rebefingo, meditacijos mokytoja, astrologė, Dvasinio tobulėjimo centro „Sadhana“ vadovė Lana Kutkytė

Ši technika, kuri pritaikyta būtent moterims atėjo į mano gyvenimą tuo metu, kai savo viduje išreiškiau tvirtą norą tiesiog būti laimingai nepriklausomai nuo to, kokios yra išorinės aplinkybės. Nesvarbu, ar yra aplinkinių pritarimas, ar nėra. Nesvarbu, ar yra antroji pusė, ar nėra. Nesvarbu, ar yra tobula išvaizda, ar nėra. Kuomet tampi pakankama pati sau- tai nebeįtakoja tavęs. Priimti save- nuostabus jausmas!