Beprotiška aistra retai yra tikros meilės ženklas

Turbūt visos svajojame sutikti vyrą, kuris tiktų mums kaip tobula antroji obuolio puselė, būtų toks panašus, kad atspėtų mūsų mintis iš pusės žodžio, o aistra vienas kitam būtų tokia stipri, kad nesinorėtų atsiplėšti vienas nuo kito nei dieną, nei naktį. Paprastai tokią būseną vadiname tikrąja meile. Lana Kutkytė su tuo nelinkusi sutikti.

Tobula apgaulė

Poros santykiai gali būti skirstomi į karminius ryšius arba kosminius ryšius, – sako Lana Kutkytė. – Karminiai įvyksta tuomet, kai susitinka daug neišspręstų problemų turinčios sielos. Tokiuose santykiuose labai daug aistros, emocijų, aklo atsidavimo, perdėtos euforijos, bet ir kančios, skausmo. Sutikus tokį karminį partnerį, neretai ištinka vadinamoji meilė iš pirmo žvilgsnio arba sprogimas. Deja, tai, kas prasideda sprogimu, neretai tokiu pat sprogimu ir baigiasi.“

Užsimezgus karminiam ryšiui, mylimasis atrodo tiesiog tobulas, be jokių trūkumų. Jauti, kad jis be galo panašus į tave, kad supranti jį iki sielos gelmių ir ilgainiui nebeįsivaizduoji, kaip galėtum be jo gyventi. Tiesiog „nurauna stogą“. Atrodo, kad dėl jo eitum į pasaulio kraštą, padarytum viską.

Astrologė perspėja, kad tokie santykiai anaiptol ne visada yra likimo dovana, kaip kad mes įsivaizduojame. Tai labiau primena apsėdimą arba beprotybę, ir tai žmonės suprato visais laikais. Romantizuoti tokią būseną žmonija pradėjo palyginti neseniai – tik XIX a. romantizmo epochoje.

Net mokslininkai patvirtina, kad įsimylėjimo metu galvoje vyksta tie patys cheminiai procesai, kaip ir sergant narkomanija ar alkoholizmu, – sako astrologė. – Žiūrint astrologiškai, karminių santykių metu vyksta stiprus susirišimas per apatines čakras. Toks stiprus fizinis ar emocinis potraukis yra būtinas, kad pritrauktų tas dvi sielas vieną prie kitos ir priverstų susikabinti. Prisikuriama iliuzijų ir jomis tikima, o joms išsisklaidžius pyktis nukreipiamas į antrąją pusę, kuri pasirodo besanti ne tokia, kaip mes įsivaizdavome. Tuomet sakoma, kad anksčiau tas žmogus buvo kitoks, o dabar staiga pasikeitė. Iš tiesų pasikeičia ne jis, o mūsų požiūris į jį. Ir tas žmogus nėra kaltas nei dėl mūsų susikurtų iliuzijų, nei dėl to, kad jos išsisklaidė.“

Išrišti mazgai

Karminės poros paprastai nekuria nieko nauja, tik sprendžia įsisenėjusias, dažniausiai iš ankstesnių gyvenimų atsineštas problemas. Į tokius santykius įsivėlę žmonės tarsi pamiršta patys save ir visą dėmesį, mintis bei energiją kreipia į kitą žmogų. Tai stabdo sielos evoliuciją.

Karminiai ryšiai nėra savaiminis blogis – mums reikia išmokti tam tikras pamokas ir grąžinti tam tikras skolas, kad galėtume eiti pirmyn. Neretai prireikia kelių metų, kol transformuojiesi ir išeini iš to skausmo. Bet jei žmogus nesuvokia to kaip pamokos ir išbandymo, jis rizikuoja ilgam tokiuose santykiuose įstrigti arba nutraukęs šiuos, kitą partnerį susiranda tokį pat ir lipa ant to paties grėblio.

Jei net ir išsiskyręs vis dar galvoji apie tą žmogų, nori jam atkeršyti, apkalbi, pyksti arba viliesi jį susigrąžinti, tai ženklas, kad transformacija nėra įvykusi iki galo. Net ir fiziškai išsiskyrę, vis dar maitiname jį savo energija. Savarankiškai išsivaduoti iš tokių santykių yra gana sunku, bet esama tam tikrų praktikų, kurios padeda tai padaryti “, – pastebi Lana Kutkytė.

Žmogus, kuris moka girdėti save, santykių pabaigą paprastai pajunta pats – tarsi viduje būtų kažkas nutrūkę. Jei santykiai dar nėra nutrūkę, protinti tokį „apsėstąjį“ – bergždžias reikalas, nes jis girdi tik tai, ką nori girdėti. Aplinkiniai dažnai negali supranti, kaip moteris gali gyventi su smurtautoju ar neištikimu vyru, bet iš tiesų niekas nėra nuo to apsaugotas – tai karminiai, protu sunkiai kontroliuojami reiškiniai.

Greičiau išrišti šį mazgą padeda darbas su savimi. „Turi išmokti sąmoningai vertinti tą situaciją, suprasti, ką aukoji ir ką tau tai duoda, – sako Lana Kutkytė. – Net ir tas žmogus, kuris tave žemina ar apgaudinėja, tave kažko moko – tarkim, skatina atrasti savyje savivertės jausmą. Be to, paprastai pritraukiame panašų į save partnerį. Jei mus erzina tam tikros jo savybės, tokių pat, tik giliai paslėptų, reikia ieškoti savyje. Tarkim, agresyvų vyrą turinti moteris neretai ir pati turi agresijos, tik ji yra nukreipta ne į kitus, o į save. Mums nenutinka nieko, ko mes nenorim. Reikėtų klausti, kodėl mano siela nori to žmogaus ir tokio elgesio? Ką ji siekia išmokti?“

Kosminiai sielų ryšiai

Visai kitokie yra kosminiais ryšiais grįsti santykiai. Tai susijungimas per aukštesnes čakras. Jauti mylimą žmogų kaip artimą sielą, bet nesi jo apsėstas. Tokiuose santykiuose dažniausiai nėra itin stiprios aistros, emocijų, bet nėra ir kančios. Jaučiama rami, pakylėjanti ir harmonijos jausmą suteikianti meilė.

Tau su tuo žmogumi yra gera, bet lygiai taip pat gerai jautiesi ir be jo. Kosminių ryšių jungiami žmonės dažnai sukuria įvairių bendrų dalykų – bendrą verslą, nevyriausybinę organizaciją ar šeimyną, kurioje randa vietos ne tik jų biologiniai vaikai. Paprastai tai yra poros, ankstesniuose savo gyvenimuose jau išmokusios savo pamokas ir dabar jų sielos gali sėkmingai augti kartu ir energiją panaudoti ne aiškintis tarpusavio problemoms, o imtis prasmingos ir daug naudos nešančios veiklos.

Kosminiai ryšiai pasitaiko kur kas rečiau nei karminiai, o tokių žmonių sajunga priklauso aukštesniam dvasiniam lygiui. Šios poros turi realizuoti svarbius, ne tik savo, bet ir aplinkos evoliuciją skatinančius darbus“, – teigia  Lana Kutkytė.

Publikuota www.moteris.lt